Narzędziownia Kastalon
Antoni Lonczak

Piątkowiec 38
39-308 Wadowice Górne


tel/fax: 14 666 95 16, 602 215 198
email: kastalon@obrobka-skrawaniem.pl
mapa (kml)

Formy wtryskowe, formy do gumy

Narzędziownia Kastalon już od wielu lat specjalizuje się w szeroko rozumianej branży metalowej. Głównym filarem naszej działalności jest tradycyjna obróbka skrawaniem, jak również obróbka skrawaniem z zastosowaniem urządzeń CNC. Frezując, wycinając, drążąc i szlifując wykonujemy precyzyjne formy do gumy oraz formy wtryskowe. Jako profesjonaliści z bogatym doświadczeniem jesteśmy w stanie sprostać najwyższym oczekiwaniom i zrealizować największe oraz najbardziej specjalistyczne zamówienie na formy wtryskowe i formy do gumy.

Nasza narzędziownia oferuje swoim klientom także rewelacyjnej jakości, odporne na wysokie temperatury i inne czynniki narzędzia. Za pomocą obróbki skrawaniem jesteśmy w stanie realizować zarówno projekty oparte na standardach, jak i szczegółowych wytycznych i parametrach dostarczonych nam przez klienta.

Dzięki bardzo zaawansowanym maszynom, w jakie wyposażona jest nasza narzędziownia, a także wieloletniemu doświadczeniu i najwyższym kwalifikacjom kadry pracowniczej, możemy powiedzieć, że nie ma dla nas zadań niemożliwych.

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu!